LEGE ARTIS NIERUCHOMOŚCI

NOWE APARTAMENTY W ZAMOŚCIU

MŁYŃSKA ETAP VI

NASZA NOWA REALIZACJA

MŁYŃSKA ETAP VI

Rozpoczynamy realizację nowej inwestycji przy ul. Młyńskiej w Zamościu.
Poniżej link do koncepcji budynków, rzuty, elewacje i plan zagospodarowania:

ETAP VI – POBIERZ

EKOdomkiOZE Młyńska w Zamościu – zainwestuj i zapewnij sobie komfort życia.

EKOdomkiOZE na Młyńskiej w Zamościu to kameralne osiedle domków szeregowych 2 lokalowych z nowoczesnymi bezkosztowymi rozwiązaniami dla rodzin oraz inwestorów.
Mieszkania doświetlone dwustronnie i trójstronnie z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami zapewniają komfort codziennego funkcjonowania przyszłym lokatorom. Lokalizacja ekodomków w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych doliny rzeki Łabuńki, linii komunikacji miejskiej i punktów usługowych tj. przychodnia zdrowia, przedszkole, szkoła podstawowa i sklep spożywczy zwiększa komfort mieszkania i atrakcyjność inwestycji.

Lokale mieszkalne zapewniają maksymalne zminimalizowanie kosztów utrzymania przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, których dotychczas nie proponowała żadna firma deweloperska w naszym mieście i okolicach.

Minimalne koszty utrzymania mieszkań to podstawowy ekologiczny akcent tej inwestycji.
W mieszkaniach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe wodne, gdzie woda podgrzewana będzie przez gruntowe pompy ciepła, do których podłączone będą przewody rurowe z czujnikiem glikolowym, który krążąc w obiegu zamkniętym pobiera ciepło z wnętrza ziemi przez 10 odwiertów geologicznych o głębokości 100 mb. – system taki ma stałą wysoką sprawność.

Na dachu dwóch boksów garażowych zostanie zamontowana instalacja fotowoltaiczna o mocy około 60 KW na potrzeby energetyczne kotłowni a umieszczone w niej dwa zbiornikami buforowe o pojemności ok. 2000 l każdy, będą podgrzewane przez instalację fotowoltaiczną. Ciepła woda ze zbiorników będzie rozprowadzana do każdego mieszkania a nadmiar energii elektrycznej produkowany przez baterie fotowoltaiczne będzie sprzedawany do PGE Zamość. Jak wykazują wstępne obliczenia koszty za ciepłą wodę i ogrzewanie mieszkań będą prawie zerowe.

Każdy lokal mieszkalny będzie wyposażony w indywidualne mierniki ciepła oraz liczniki wody i prądu z funkcją zdalnego odczytu oraz w kanały wentylacyjne nawiewno-wywiewne z rekuperatorem, które będą zapewniały filtrowanie i utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza. Zastosowane pompy ciepła i rekuperatory obniżą temperaturę w mieszkaniu w okresie upałów o ok. 4-5*C.

Mieszkania w inwestycji EKOdomkiOZE są sprzedawane w systemie deweloperskim w cenie od 7200-7500 zł/m2 płatnych w 7 transzach do września 2024 roku.

Zapraszamy do nowego biura firmy Lege Artis Nieruchomości w Zamościu przy ul. Młyńskiej 17

Wersja archiwalna

MŁYŃSKA ETAP VI

Wersja archiwalna przy ul. Młyńskiej w Zamościu.
Poniżej link do koncepcji budynków, rzuty, elewacje i plan zagospodarowania:

EtapVI archiwalny – POBIERZ

Siedziba firmy

Lege Artis Nieruchomości

Firma "LEGE ARTIS" działa na zamojskim rynku usług mieszkaniowych, budowlanych i deweloperskich od blisko 30 lat. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Nasza firma, zajmując się organizacją, planowaniem urbanistycznym i projektowaniem architektonicznym, zrealizowała ponad 2000 mieszkań w ramach zabudowy mieszkaniowej.