LEGE ARTIS NIERUCHOMOŚCI

Już od 30 lat w Zamościu

Firma „LEGE ARTIS” działa na zamojskim rynku usług mieszkaniowych, budowlanych i deweloperskich od ok 30 lat. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym. Zajmuje się organizacją, planowaniem urbanistycznym i projektowaniem architektonicznym. Zrealizowała w Zamościu ponad 1500 mieszkań w ramach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Zajmowała się projektowaniem i budową obiektów handlowych (sklepy, pawilony handlowe, salony samochodowe), obiektów szkolnych (szkoły, sale gimnastyczne, baseny), obiekty administracyje  komunikacyjne (drogi, parkingi, garaże), obiekty przemysłowe  i sieciowe (hale produkcyjne).

Firma współpracuje z profesjonalnymi firmami związanymi z budownictwem, usługami geologicznymi, geodezyjnymi, transportowymi oraz producentami materiałów budowlanych od wysoce wyspecjalizowanych producentów najnowocześniejszych materiałów budowlanych i urządzeń instalacyjnych.

Firma Lege Artis Nieruchomości dysponuje sprzętem niezbędnym do realizacji robót w zakresie ogólnobudowlanym tj. koparki, samochody dostawcze, dźwigi, podnośniki, agregaty tynkarskie, rusztowania oraz narzędzia do prac budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych.

Część dotychczasowych inwestycji zrealizowanych przez firmę Marka Łosia można oglądać na stronie: http://www.legeartis.biz.pl

Dotychczasowe realizacje

ZAMOŚĆ I TOMASZÓW LUB. WŁASNE REALIZACJE
1. OSIEDLE POPRZECZNA
2. OSIEDLE KIEPURY I i II ETAP
3. OSIEDLE Z USŁUGAMI SZYMONOWICA
4. OSIEDLE Z USŁUGAMI PRZY WIEŻY
5. OSIEDLE Z USŁUGAMI ORLA
6. DOMY I SZEREGOWCE SZYMANOWSKIEGO
7. OSIEDLE MAŁE CICHE
8. OSIEDLE Z USŁUGAMI LWOWSKA
9. OSIEDLE Z USŁUGAMI MŁYŃSKA
10. OSIEDLE Z PASAŻEM HANDLOWYM MATEJKI
11. OSIEDLE Z USŁUGAMI SIENKIEWICZA
12. OSIEDLE Z USŁUGAMI KOPERNIKA

ZAMOŚĆ I TOMASZÓW LUB. GENERALNE WYKONAWSTWO
OSIEDLE ALEJA ŚWIERKOWA
OSIEDLE TRAUGUTTA
OSIEDLE HEWELIUSZA