Mieszkania Młyńska - I etap

Zrealizowany I etap inwestycji przy ul. Młyńskiej. 31 mieszkań, z czego 8 dwupoziomowych. Parking podziemny. Budynek składa się z 4 klatek, po 2 mieszkania na każdej kondygnacji. Budynek oddany do użytku jesienią 2016 roku.

Read more...

Mieszkania Młyńska - II ETAP

Zakończyliśmy realizację kolejnego projektu deweloperskiego w południowo wschodniej części Zamościa, przy ul. Młyńskiej. Zrealizowany budynek mieszkalny wielorodzinny ma parking na kondygnacji podziemnej i pięć kondygnacji naziemnych. Na parterze zlokalizowano lokale usługowe, na piętrach lokale mieszkalne o metrażach od 37 m2 do ponad 60 m2. Budynek będzie składa się z 2 segmentów połączonych jednym parkingiem podziemnym z 48 stanowiskami. Co ważne, wyposażony został w nowoczesne, ciche windy hydrauliczne, którymi mieszkańcy będą mogli przemieszczać się z poziomu mieszkania aż do parkingu podziemnego.

Read more...

Mieszkania Młyńska - III etap

Realizujemy kolejny projekt deweloperski w południowo- wschodniej części Zamościa, przy ul. Młyńskiej.

Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny usytuowany prostopadle do ul. Młyńskiej w zacisznej okolicy.

Mieszkania sprzedajemy z własnością gruntu.

Czteropiętrowy budynek z parkingiem w kondygnacji podziemnej z przestronną i cichą windą hydrauliczną- sześć przystanków (łącznie z podziemiem).

Na każdym piętrze jest 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach 40- 67 m2 z przynależnymi pomieszczeniami technicznymi na korytarzu.

Lokale wyposażone w indywidualne systemy grzewcze z grzejnikami i dwufunkcyjnym pecem c.o. z zamkniętą komorą spalania oraz mechaniczną wentylacją hybrydową (zapobiegającą zawilgoceniu).

Standard wykończenia: tynki gipsowe, posadzki cementowe, parapety wewnętrzne, przyłącza hydrauliczne, osprzęt elektryczny- gniazda i włączniki, balkony wykończone.

Read more...

Zapraszamy do naszego biura